Letni obóz Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun - Władysławowo 2014

Jak co roku również i tym razem uczniowie i iinstruktorzy z całej Polski spotkali się na letnim obozie z naszym Mistrzem - Sikungiem Mádayem Norbertem (9. stopień mistrzowski International Wing Tsun Association), pod okiem którego cały tydzień wylewaliśmy pot. Tym razem tematem była druga, średniozaawansowana forma Wing Tsun Kuen - Chum Kiu.

Letni obóz Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun - Władysławowo 2014

Jedną z najciekawszych rzeczy w Kung-Fu jest "przechodzenie ponownie tej samej drogi i oglądanie jej z innej, bardziej dojrzałej perspektywy". Tak było i tym razem, kiedy wszyscy - i ci, którzy już od dawna znają formę i techniki Chum Kiu i ci, którzy dopiero je poznawali - cieszyliśmy się ćwicząc je i zgłębiając. Atmosfera była wspaniała, egzaminy pod koniec obozu w większości przypadków ciężkie i pozytywnie zdane, a kolacja z naszym Mistrzem, podczas której mogliśmy Mu zadawać pytania, bardzo udana. Oczywiście w wolnym czasie spotykaliśmy się, żeby rozmawiać o Kung-Fu i ćwiczyć, a także popływać w naszym polskim morzu.

Ostatniego dnia odwiedziła nas lokalna telewizja TTM (Twoja Telewizja Morska), która nakręciła krótki reportaż z naszego obozu (poniżej link i reportaż):

Letni obóz Wing Tsun Kung-Fu Władysławowo 2014 - reportaż telewizji TTM

Reportaż o Wing Tsun Kung-Fu zrealizowany przez telewizję TTM.

ZDJĘCIA Z OBOZU WŁADYSŁAWOWO 2014